Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Raków przed sezonem, a stadion w budowie

Facebook Twitter

Rozpoczęła się rozbudowa na stadionie Rakowa, a oprócz emocji sportowych pierwszej drużyny, uwagę kibiców przykuwają też postępujące prace.

Najbliższe tygodnie potrwają prace rozbiórkowe, potem powinniśmy zauważyć wznoszoną nową trybunę. Piłkarze w trakcie zgrupowania nadal też szlifują formę, usłyszeliśmy w klubie z Limanowskiego.

Aktualnie trwa rozbiórka stadionu. Prace budowlane będą trwały łącznie dwa miesiące – te rozbiórkowe. Potem rozpocznie się już ta właściwa przebudowa. Także wszystko idzie zgodnie z planem. Jeżeli chodzi o pierwszą drużynę to trwa zgrupowanie w Warce. Drużyna w piątek rozegra sparing z Wigrami Suwałki i pierwszy sparing z Koroną Kielce można bez wątpienia zaliczyć do udanych. Zwycięstwo wysokie 5:0. 

– mówi rzeczniczka Rakowa Daria Wollenberg. Warto zapamiętać terminy pierwszych spotkań po zgrupowaniu, czerwono-niebiescy przygotowują się do zapowiadanego meczu z Legią na początek sezonu…

Trwa praca nad powrotem do formy przed zbliżającymi się rozgrywkami, które już za niedługo w piątek za tydzień. Drużyna zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz w ramach 1/32 Totolotek Pucharu Polski a tydzień później mecz w Bełchatowie z Legią Warszawa, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

– do kibicowania zachęca Daria Wollenberg z częstochowskiego Rakowa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj