Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Premiera „Czerwonego Kapturka” i „Skandal w rodzinie”. Plany na grudzień w teatrze

Facebook Twitter

Na początku grudnia w częstochowskim Teatrze im. Adama Mickiewicza na afiszu pojawi się nowość dla młodej widowni. Premiera "Czerwonego Kapturka" zapowiadana jest jako wersja nieco uwspółcześniona, pełna absurdalnego humoru i piosenek.

fot.facebook.com/people/Teatr-im-Adama-Mickiewicza-w-Częstochowie/

Jak mówi Katarzyna Szeląg z Teatru im. Adama Mickiewicza, grudzień rozpocznie się i zakończy premierą.

Katarzyna Szeląg: Grudzień to zawsze dla nas bardzo intensywny czas, w tym roku z okazji Mikołaja będziemy mieli nowe przedstawienie pod tytułem „Czerwony Kapturek”. Premiera odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.00 i cały następny tydzień, to 3 czy 4 spektakle dziennie pod hasłem Mikołaj w Teatrze. Zapraszamy najmłodszych widzów, bajka zapowiada się kolorowo i muzycznie, całe rodziny są mile widziane w naszym teatrze.

Z okazji Sylwestra, na scenie zadebiutuje z kolei spektakl „Skandal w rodzinie”. Przedstawienie wejdzie później oczywiście do stałego repertuaru.

Katarzyna Szeląg: „Skandal w rodzinie”- będzie kabaretowo, muzycznie, Michał Walczak tworzy całe tło do tego przedstawienia. Zapraszamy naszych widzów, bo w Sylwestra zagramy dwa spektakle, o 18.00 oraz o 21.00, to z niespodzianką na koniec.

Próby do Czerwonego Kapturka/fot.facebook.com/people/Teatr-im-Adama-Mickiewicza-w-Częstochowie/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lutego 2023