Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowy sezon artystyczny w Teatrze im. Mickiewicza: Wracają aktorzy i teatralne spektakle. Od 9 września co weekend inne propozycje

Facebook Twitter

Rozpoczyna się nowy sezon artystyczny w częstochowskim teatrze. Widzowie mogą obejrzeć pierwsze spektakle po przerwie już w sobotę i niedzielę - 9 i 10 września.

Nowy sezon artystyczny w Teatrze im. Mickiewicza

W tym miesiącu wracają zarówno nowe jak i lubiane wcześniejsze tytuły:

Katarzyna Szegląd: Zaczynamy tym, czym właściwie kończyliśmy sezon, czyli spektaklem Bum. Poznajcie losy naszego bohatera Ralfa Buma, w którego wciela się znakomity Maciek Półtorak. Na scenie będą towarzyszyli mu jeszcze Bartosz Kopeć, Hanna Zbyryt, Szymon Kowalik, gościnnie Marta Honzatko oraz Robert Rutkowski, który jest tutaj w podwójnej roli i łączy świat teatru i filmu, pokazuje pewne sytuacje na scenie, które mogłyby widzowi umknąć, a są ważnym elementem fabuły.

– mówi Katarzyna Szeląg z częstochowskiego Teatru im. Adama Mickiewicza. Wrześniowy repertuar ma być przede wszystkim bardzo zróżnicowany, miejska instytucja chce tym samym dotrzeć do każdego widza.

Katarzyna Szegląd: Jest Cudowna terapia, która jest komediowym lekiem na całe małżeńskie kryzysy i którą bardzo nasi widzowie lubią i chętnie oglądają. Mamy Skandal w rodzinie, czyli muzyczną propozycje i bardzo dużo przebojów. Są przedstawione w zupełnie nowych aranżacjach, z muzyką na żywo pod świetną dyrekcją Michała Walczaka. Mamy Karierę Nikodema Dyzmy, czyli totalną klasykę z genialną rolą Adama Chudy w roli Nikodema Dyzmy.

W każdy weekend widzowie obejrzą coś innego na teatralnej scenie, poleca i zaprasza Katarzyna Szegląd z działu promocji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj