Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pożegnanie Lata w Blachowni. Polecamy w pierwszy wrześniowy weekend (2.09)

Facebook Twitter

Pożegnanie Lata w Blachowni to plenerowa propozycja na przełom wakacji i nowego roku szkolnego. Zapraszamy nad zalew w tym mieście, na tutejsze tereny rekreacyjne i na imprezę dla mieszkańców oraz turystów.

Fot. gminablachownia.pl

Pożegnanie Lata w Blachowni

Polecamy razem z burmistrz Sylwią Szymańską:

Sylwia Szymańska: W tym roku festyn, piknik na pożegnanie lata planujemy zorganizować z przytupem. Serdecznie zapraszam 2. września. Oferta dosyć atrakcyjna, bo w tym roku Lato w Blachowni kończymy w rytmie lat 60. Zaprosiliśmy coverowy zespół Beatlesów – The Postman z Polkowic. Także będziemy wspólnie, muzycznie w latach 60, ale oczywiście też będzie zumba z dziewczynami.

W najbliższą sobotę 2 września usłyszymy rozpoznawalne hity sprzed lat, do zabawy i wspólnego śpiewania. Blachownia przy tej okazji wraca też do Święta Kolorów, zaprasza wszystkich, a szczególnie dzieci:

Sylwia Szymańska: 2. września również odbędzie się Święto Holi, czyli Święto Kolorów uwielbiane przez dzieci. Już w tym roku mieliśmy okazję. To święto się odbyło. Dzieci wspaniale się bawią, święto radosne. Wszyscy bardzo chętnie się tymi proszkami obsypują i jest kolorowo i wesoło, a to jest chyba najważniejsze, Pożegnanie lata, jeszcze raz święto Holi w Blachowni. Zapraszamy na Błonia za byłym budynkiem Urzędu Stanu Cywilnego. Będzie możliwość również skorzystać z oferty naszych stowarzyszeń i organizacji, które się zawsze bardzo aktywnie włączają

– polecała burmistrz Blachowni – Sylwia Szymańska. Festiwal Kolorów Holi rozpocznie się od 15.00, dwie godziny później startuje Maraton Zumby. Wieczorem koncerty. Wstęp na zakończenie lata na błoniach w Blachowni jest oczywiście bezpłatny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj