Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Pijana matka w Myszkowie

Facebook Twitter

W Myszkowie policjanci zatrzymali kompletnie pijaną 39 latkę. Kobieta w takim stanie "opiekowała się" trojgiem swoich dzieci. Najmłodszy maluch ma zaledwie 3 lata. W powietrzu wydychanym przez nieodpowiedzialną matkę było 1.5 promila alkoholu. Dzieci trafiły pod opiekę babci. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj o godzinie 19.00 policjanci podjęli interwencję w jednym z mieszkań na ulicy Sikorskiego, ponieważ otrzymali zgłoszenie, że doszło tam do nieporozumienia pomiędzy braćmi. Na miejscu zastano 39-letnią zgłaszającą, która oświadczyła, że jej mąż wszczął awanturę ze swoim bratem. Po całym zajściu przed przyjazdem patrolu mężczyźni oddalili się z miejsca. Podczas przeprowadzanej interwencji, mundurowych najbardziej zainteresował fakt, że w mieszkaniu jest troje dzieci w w wieku 3, 8 i 13 lat, a jedyną osobą sprawującą nad maluchami „opiekę” jest ich nietrzeźwa matka. Badanie wykazało w wydychanym przez nią powietrzu 1.5 promila alkoholu.

– mówi Oficer Prasowy asp. sztab. Barbara Poznańska z Komendy w Myszkowie. Dzieci trafiły pod opiekę babci. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj