Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Od poniedziałku kolejne utrudnienia w ruchu

Facebook Twitter

Drogowcy znów mają kłaść nawierzchnię w sąsiedztwie DK1, zatem przed nami kilka trudnych dni na częstochowskich drogach. Przez cały kolejny tydzień kierowcy znów muszą przygotować się na komplikacje w ruchu.

Wcześnie rano w poniedziałek (22.06.) drogowcy w związku z układaniem nawierzchni zamkną dwa nowe ronda, które łączą ulicę Wały Dwernickiego z krajową jedynką. W związku z tym zamknięty będzie wyjazd z tej ulicy na trasę w kierunku Katowic z ul. Wały Dwernickiego oraz z ul. Warszawskiej.

Ruch poprowadzony zostanie objazdem Warszawską od wiaduktu na Wyczerpach do ul. Cmentarnej, i dalej przez przejazd kolejowy do Wałów Dwernickiego. Samochody wyjeżdżające Warszawską w stronę Katowic będą musiały nadłożyć drogi przez ulice: Cmentarną, Dekabrystów, al. Armii Krajowej oraz al. Jana Pawła II do trasy DK-1.

Tym bardziej, że dalej nieskończony jest odcinek Warszawskiej od Cmentarnej do Ronda Trzech Krzyży, który mógłby skrócić objazd. Prace mają potrwać do soboty (27.06.). Rozpoczynające się w poniedziałek prace to kolejny etap dużej przebudowy ulicy Warszawskiej z Rędzińską, zaplanowanej do końca sierpnia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024