Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Policja z Kłomnic z nowym radiowozem

Facebook Twitter

Nowy radiowóz trafił do policjantów z Komisariatu w Kłomnicach. Zakup służbowego SUV-a marki Kia Sportage możliwy był dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu gminy Kłomnice, Rędziny, Mykanów i Mstów.

fot. czestochowa.policja.gov.pl

Nowy radiowóz od piątku patroluje już podczęstochowskie gminy. Można go zauważyć z daleka, ma nowoczesną kolorystykę. Jak informuje podkom. Sabina Chyra- Giereś, policjanci będą mogli szybciej i sprawniej poruszać się po drogach oraz skuteczniej reagować na zgłaszane interwencje.

fot. czestochowa.policja.gov.pl

W piątek odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie – młodszego inspektora Dariusza Kiedrzyna z Wójtem Gminy Mstów – Tomaszem Gęsiarzem, Wójtem Gminy Kłomnice – Piotrowi Juszczykiem Wójtem Gminy Mykanów – Dariuszem Pomadą, Wójtem Gminy Rędziny – Pawłem Militowskim i Zastępcą Wójta Gminy Kłomnice – Adamem Śliwakowskim. Szef częstochowskiego garnizonu podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wsparcie, dziękując również radnym gmin za zaangażowanie i poparcie tego przedsięwzięcia.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024