Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowy fragment alei Wojska Polskiego już przejezdny

Facebook Twitter

Drogowcy, prezydent miasta, i miejscy radni zapowiadali, że dziś (22.12) przejedziemy kolejnym fragmentem nowej alei Wojska Polskiego. Czy droga została zatem udrożniona?

Oznakowanie na drogach Zmiany na skrzyżowaniu al. Jana Pawła ceny winiet w Czechach Utrudnienia w ruchu! Tymczasowa organizacja ruchu Nowy fragment alei Wojska Polskiego
fot. pixabay.com

Droga jest przejezdna, zgodnie z zapowiedziami. Kolejny fragment DK91 został otwarty przed godziną 11.00, skróci się czas oczekiwania w korkach w rejonie śródmieścia. A co do samej nowej inwestycji i organizacji ruchu jaką tu mamy, od alei Jana Pawła II do Legionów jedziemy po jednym pasie Wojska Polskiego ale już w obu kierunkach.

W rejonie galerii pojawił się nowy most, pod spodem wybudowano rondo, które jest łącznikiem z ulicą Legionów, a więc wyjedziemy z parku handlowego już w jaką stronę chcemy. Na Legionów uruchomiono sygnalizację świetlną.

Przestał już obowiązywać objazd przez ulice Złotą i Srebrną, a ulica Mirowska znów stała się drogą z pierwszeństwem. Zatem patrzcie na znaki. O stłuczkę zwłaszcza, przy dzisiejszych warunkach atmosferycznych, na prawdę nie trudno.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj