Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowy chodnik w Dąbrowie Zielonej. Inwestycja wyniosła blisko 354 900,00 złotych

Facebook Twitter

Nowy chodnik w Dąbrowie Zielonej Zakończyła się budowa chodnika w ciągu ul. Strażackiej w Dąbrowie Zielonej. Zakres prac obejmował również budowę odwodnienia i studzienki ściekowej. Całość kosztowała blisko 354 900,00 zł brutto. To kolejna inwestycja drogowa w powiecie częstochowskim, która w znaczący sposób podniosła bezpieczeństwo pieszych. Udział w oficjalnym odbiorze drogi wzięli: Starosta Częstochowski Krzysztof […]

Nowy chodnik w Dąbrowie Zielonej
fot.czestochowa.powiat.pl

Nowy chodnik w Dąbrowie Zielonej

Zakończyła się budowa chodnika w ciągu ul. Strażackiej w Dąbrowie Zielonej. Zakres prac obejmował również budowę odwodnienia i studzienki ściekowej. Całość kosztowała blisko 354 900,00 zł brutto. To kolejna inwestycja drogowa w powiecie częstochowskim, która w znaczący sposób podniosła bezpieczeństwo pieszych.

Nowy chodnik w Dąbrowie Zielonej fot.czestochowa.powiat.pl

Udział w oficjalnym odbiorze drogi wzięli: Starosta Częstochowski Krzysztof Smela, Wicestarosta Jan Miarzyński, Członek Zarządu Powiatu Częstochowskiego Adam Morzyk i Gwidon Jelonek oraz Wójt Dąbrowa Zielona Maria Włodarczyk., PZD reprezentował Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Roman Pakuła wraz z Zastępcą Mariuszem Dobrakowskim.

Nowy chodnik w Dąbrowie Zielonej fot.czestochowa.powiat.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj