Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Nowe pojazdy w MZDiT

To siedem służbowych samochodów. Przypomnijmy, do tej pory pracownicy jeździli prywatnymi autami, i dostawali zwrot za paliwo. Po analizach lepszym i tańszym rozwiązaniem, okazał się zakup nowych pojazdów.

Szacowany czas czytania: 00:09

Do czego oprócz kontroli stanu nawierzchni będą one wykorzystywane.

– mówiła Marta Górska z MZDiT. Auta zostały zakupione z budżetu miasta i kosztowały 180 tysięcy złotych.

REKLAMA