Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nowe muzyczne przedsięwzięcie Olka Klepacza po debiucie w Częstochowie. Kolejny koncert w teatrze w czwartek

Facebook Twitter

Olek Klepacz i Dźwiękoszczelni, czyli nowe muzyczne przedsięwzięcie wokalisty Formacji Nieżywych Schabuff, już po debiucie w Częstochowie.

Wokalista w towarzystwie dwójki znanych muzyków zagrał specjalnie na zaproszenie Fundacji Daj Mi Czas w Miejskim Domu Kultury.

Muzycznie w tej chwili podróżuję w takim pociągu pt. Nie wiadomo dokąd jadę. Doznaję naprawdę fantastycznych, emocjonalnych uniesień wspólnie z moimi przyjaciółmi muzykami Michałem Walczakiem, Michałem Roratem (gitara i fortepian), nikomu niczego nie musimy udowadniać, a już najmniej sobie. Podróżujemy muzycznie w dowolnym kierunku grając moje stare piosenki z Formacji Nieżywych Schabuff, ale też moje solowe piosenki. Ostatnio graliśmy uroczy koncert – zapalaliśmy się na niebiesko dla autyzmu, liryczna wielka przyjemność

Jak mówi Olek Klepacz nowe aranżacje znanych przebojów będzie można usłyszeć też podczas specjalnego koncertu szykowanego pod koniec miesiąca w częstochowskim teatrze:

28 kwietnia gramy koncert uświetnienia otwarcia oddziału chirurgii onkologicznej. To będzie naprawdę wyjątkowy oddział na Parkitce. Dyrektor Bajkowski zaprosił mnie na tę wyjątkową uroczystość i z przyjemnością przyjąłem propozycję. Będziemy z Dźwiękoszczelnymi. To coś nazywa się Olek Klepacz i Dźwiękoszczelni. 28 zagramy w teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Tak naprawdę artyści czekają na szansę zaprezentowania się szerszej publiczności. Przed nami wiosenno-letni sezon koncertowy, być może będzie okazja, by jeszcze posłuchać tercetu na żywo.

W Częstochowie tak naprawdę nie zagraliśmy jeszcze oficjalnego koncertu. Gdzieś tam gramy w różnych miejscach naszego kraju. Mam nadzieję zagrać właśnie w teatrze, filharmonii taki koncert, gdzie mógłbym zaprosić wszystkich moich przyjaciół częstochowian i zaprosić ich na taką podróż muzyczną – od starych do nowych piosenek, w zupełnie innym anturażu, gitara akustyczna i fortepian.

Naszym gościem i rozmówcą był Olek Klepacz.

 

Zobacz także;

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj