Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Norwid rozpoczyna przygodę w siatkarskiej elicie!

Facebook Twitter

Na ten moment kibice siatkówki czekali od 2017 roku. Już w poniedziałek 23 października o godzinie 17:30 Norwid Częstochowa, (w zasadzie Exact Systems Hemarpol Częstochowa - oficjalna nazwa drużyny w tym sezonie) zainauguruje rozgrywki w PlusLidze! Mecz w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej. Nie ma wątpliwości, że od tego właśnie dnia, nasze miasto rozpocznie pisać nową historię w krajowej, siatkarskiej elicie.

Gorąco kibicujemy błękitno – granatowym w tych rozgrywkach. Przed nimi trudny sezon w roli beniaminka, ale każdy kibice jest przekonany, że będzie on udany. W studiu Radia Jura gościliśmy przedstawiciela zarządu Norwida – Lesława Walaszczyka, z którym rozmawialiśmy m.in. na tematy związane z celami stawianymi przed siatkarzami w tym wyjątkowym sezonie, budowania klubu w elicie od podstaw, czy ostatecznie wyjaśniliśmy kwestię nazwy drużyny w tym sezonie:

– rozmawiał Paweł Stępniewski. Naszym siatkarzom życzymy powodzenia! Radio Jura jest medialnym partnerem Exact Systems Hemarpol Częstochowa w PlusLidze.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024