Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Norwid Częstochowa kontra LUK Lublin, zagrają o każdą piłkę w HSC w Wielką Sobotę

Facebook Twitter

W Wielką Sobotę duże emocje sportowe. Polecamy siatkarski pojedynek Exact Systems Hemarpol Częstochowa z zespołem Bogdanka LUK Lublin. Nasi zawodnicy podejmą rywala na swoim parkiecie przy ul. Żużlowej.

Norwid Częstochowa kontra LUK Lublin

MPK uruchomi nawet dla kibiców dodatkową linię autobusową nr 09, aby łatwiej było dojechać na ten ważny mecz. „W grze będzie liczyć się każda piłka” – mówił w naszym studiu przedstawiciel teamu szkoleniowego:

Adrian Kraś: Wierzymy w swoją dyspozycję, tym bardziej że w pierwszym meczu z drużyną z Lublina udało nam się wygrać 3:1. Ten mecz będzie rządził się zupełnie innymi prawami, bo jesteśmy w zupełnie innym miejscu, troszeczkę w gorszym etapie, a znowu Lublin, forma zwyżkowa, ale musimy tutaj postawić się i liczyć na punkty, bo nasze miejsce w tabeli jeszcze niczego nie gwarantuje. Myślimy pozytywnie, skupiamy się tylko na pozytywach. Całe szczęście, że ciasna punktacja nadal zależy tylko od nas. Nie możemy patrzeć na inne zespoły, wszystko jest w naszych rękach.

W sobotę 30 marca mecz 28. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Zostały tylko 3 spotkania, wciąż wiele jeszcze może zmienić się w tabeli. Dlatego drużyna liczy na ciągłe wsparcie kibiców:

Radio Jura: Ten doping kibiców się sprawdza, dodaje nam skrzydeł?

Adrian Kraś: Sprawdza się i mam nadzieję, że już w najbliższą sobotę po raz kolejny się sprawdzi. Zapraszam wszystkich serdecznie, godzina 20.30 HSC Częstochowa. To jest nasz siódmy zawodnik, pomagają nam, jesteśmy w momencie, kiedy jeszcze szczególnie potrzebujemy wsparcia, także bardzo wszystkich serdecznie zapraszam. Został nam mecz u siebie z Lublinem w najbliższą sobotę, potem wyjazd do Gdańska i kończymy drugą rundę meczem z Warszawą.

Z asystentem trenera drużyny Norwida Częstochowa – Adrianem Krasiem rozmawiał Mariusz Osyra.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj