Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nagrody i statuetki dla środowiska mini-żużla. Gala w Kłomnicach w sobotę, 12 listopada

Facebook Twitter

W najbliższą sobotę odbędzie się w Kłomnicach pierwsza historyczna gala Mini-Żużlowa, podczas której wręczane będą statuetki nazwane przez organizatorów „Super Twardzielami".

fot. facebook.com/UksSpeedwayRedziny/

W czternastu kategoriach wyróżnieni zostaną zawodnicy, szkoleniowcy i kluby sportowe:

Sławomir Misiewicz: Będziemy przydzielać nagrody za zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Polski, Drużynowego Mistrza Polski, Pucharu Polski Par Klubowych oraz Indywidualny Puchar Polski, będziemy wyróżniać działacza roku, trenera, szkoleniowca, pechowca, człowieka w dziedzinie popularność, czyli zawodnika „Super Twardziela Roku”, za poświęcenie oraz zaangażowanie będziemy wyróżniać działaczy klubowych. Będzie również wybierany kumpel z toru, najlepszy klub organizacyjnie, czyli będziemy poszukiwać klubu, który wykazał się nietuzinkową organizacją zawodów mini-żużlowych. Będziemy też wyróżniać debiutanta roku oraz „Złotego Twardziela”.

Jak mówi Sławomir Misiewicz, który z ramienia Głównej Komisji Sportu Żużlowego zajmuje się Mini-Żużlem, szczególną nagrodą przyznawaną podczas gali ma być tytuł „Złotego Twardziela”:

Sławomir Misiewicz: „Złoty Twardziel” to będzie osoba, która została wyróżniona przez kapitułę, czyli przez nas działaczy agencji mini-żużlowej i będzie to osoba szczególna, która w bieżącym sezonie wyróżniała się nietuzinkową jazdą i niesamowitymi wynikami. Będzie to wyjątkowa postać. Nagrodę „Złoty Twardziel” rokrocznie będzie otrzymywać inna osoba. W roku bieżącym wyróżniać będziemy w tej kategorii zawodnika, który zdobył praktycznie wszystko, jeżeli chodzi o mini-żużel.

To nie koniec niespodzianek podczas gali, której najważniejszym punktem będzie uhonorowanie zasłużonych zawodników i klubów. Liczne dodatkowe atrakcje planują organizatorzy, także w kwestii pomocy potrzebującym:

Mateusz Jędrak: Impreza rozpocznie się o godz. 16:00. Na samym początku będą wręczane statuetki dla wszystkich mini-żużlowców, dla działaczy, dla trenerów. Obdarowani będą zawodnicy, szkoleniowcy, działacze całej ligi mini-żużlowej. Następnie planujemy poczęstunek dla gości oraz bal, licytacje na szczytne cele. Dla chłopców przygotowaliśmy niespodziankę, aby poczuli – nawet na takiej imprezie – rywalizację

– mówi Mateusz Jędrak, jeden z organizatorów gali. Nie zabraknie działań charytatywnych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024