Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Nagroda prezydenta Andrzeja Dudy dla Pawła Bilskiego z częstochowskiej Fundacji Oczami Brata

Facebook Twitter

Paweł Bilski z nagrodą od Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Nagroda „Dla Dobra Wspólnego" w kategorii człowiek – lider przyznana została prezesowi Fundacji Oczami Brata.

nagroda prezydenta
fot. prezydent.pl

To wyróżnienie dla osób szczególnie zaangażowanych w organizacje pozarządowe i przedsięwzięcia społeczne. Wręczenie nagrody odbyło się w Pałacu Prezydenckim, w Sali Kolumnowej.

Paweł Bilski: W Pałacu Prezydenckim w Sali Kolumnowej miałem zaszczyt odebrać nagrodę dla dobra wspólnego w kategorii człowiek lider. I rzeczywiście to dla mnie wyjątkowe wyróżnienie, które stanowi zwieńczenie całokształtu dotychczasowej działalności na rzecz drugiego człowieka. To nagroda, która docenia zaangażowanie setek osób, dla których na co dzień ważna jest misja prowadzonej przeze mnie Fundacji Oczami Brata.

Nagroda prezydenta trafiła m.in. do Pawła Bilskiego fot. prezydent.pl

Po raz ósmy Andrzej Duda wręczył statuetki w czterech kategoriach. Laureaci wyłaniani są poprzez rekomendacje członków Kapituły Nagrody. Paweł Bilski z częstochowskiej fundacji, także dyrektor Fundacji Teatr Nowy w konkursie zajął II miejsce. Jak mówi, to nagroda osobiście cenna, ale przyjął ją w imieniu całego zespołu współpracowników.

Paweł Bilski: Docenienie takiej codziennej troski o osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny, otoczenie, pracowników, których mam zaszczyt prowadzić i też inspirować. Bardzo serdecznie dziękuję i pamiętajmy, że na darmo żyje ten, kto nikomu nie służy, a warto to robić na co dzień. Patrząc na świat oczami brata.

Dziękował Paweł Bilski, gratulujemy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj