Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kursy na politechnice wystartowały

Facebook Twitter

Rozpoczęły się kursy maturalne organizowane przez Politechnikę Częstochowską. Ze względu na koronawirusa – warsztaty przygotowawcze do egzaminu dojrzałości przeniosły się do sieci, a dokładnie na platformie e-learningową uczelni.

A jakim kursy cieszą się zainteresowaniem? To wie Katarzyna Fica.

Najwięcej kursantów zapisało się na zajęcia z matematyki na poziomie podstawowym. Na platformie e-learningowej Politechniki chce się jej uczyć blisko 220 osób. Drugi przedmiot, który się cieszy się największą popularnością, to biologia, gdzie na kursy online zapisało prawie 150 osób. Za to najmniejszą popularnością cieszą się zajęcia z fizyki i informatyki, na które łącznie zdecydowało 110 osób. Jak zapewnia Izabela Walrowska – rzecznik Politechniki, kursanci są w dobrych rękach, przez co ma się podnieść poziom zdawalności.

Kursy są prowadzone przez naszych pracowników Politechniki doktorów i profesorów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Tutaj sądzimy, że część tych osób, które korzysta z naszych kursów powróci do nas na Politechnikę jako studenci.

Mimo, że zajęcia on-line wystartowały, maturzyści nadal mogą się na nie zapisywać. Do 30 listopada potrwa rejestracja i można wziąć udział w kursie nie tylko z jednego przedmiotu.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj