Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kontrolowanie wyścigi samochodowe na korytarzu północnym. W niedzielę na Północy utrudnienia dla kierowców

Facebook Twitter

Będą palić gumę, rozwijać nieprzepisową prędkość, ale wszystko pod kontrolą policji i pod czujnym okiem WORD-u. W niedzielę (10.09.) wyścigi na 1/4 mili na korytarzu północnym, które poleca Stowarzyszenie Razem Bezpiecznie.

Fot. facebook.com/RazemBezpiecznie2011

Wyścigi samochodowe na korytarzu północnym

Na zamkniętym odcinku al. Marszałkowskiej fani motoryzacji kolejny raz będą mogli zmierzyć osiągi swoich maszyn na odcinku 402 metrów. To krótki dystans, ale na tyle długi, że pozwala bezpiecznie rozpędzić samochód i zmierzyć czas. Najważniejszym celem imprezy jest jednak promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a dostarczanie kierowcom i widzom adrenaliny odbywać się będzie w sposób kontrolowany.

Wyścigi samochodowe podzielono na kilka kategorii w zależności od pojemności silnika, jest też kategoria open, a na krótkiej trasie zmierzą się nawet elektryki. Przy okazji będzie można testować symulator dachowania i symulator zderzeniowy oraz założyć alkogogle. Początek o godz. 16.00.

Ważna informacja dla pozostałych kierowców. W związku z wyścigami, w niedzielę od godz. 6.00 rano do godz. 22.00 zamknięta zostanie aleja Marszałkowska. Ulicą nie przejedziemy od skrzyżowania z ul. Pileckiego do Makuszyńskiego.

Fot. facebook.com/RazemBezpiecznie2011

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj