Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Koncert Lao Che charytatywnie dla podopiecznych Fundacji Iskierka

Facebook Twitter

Po Kortezie i Ani Dąbrowskiej, tym razem Lao Che zagra charytatywny koncert dla Iskierki. Fundacja zajmująca się pomocą i wsparciem dzieci zmagających się z nowotworem, zaprosi razem z częstochowską lożą BCC na koncert na rzecz swoich podopiecznych.

Spotykamy się już 29 listopada, słuchamy muzyki ale i działamy w szczytnym celu.

Mówi Monika Walaszczyk wspierająca fundację od lat, jedna z inicjatorek koncertów charytatywnych dla Iskierki. Ważne że obok muzyki na żywo, z wydarzenia możemy wrócić z pamiątką. Przygotowane rękodzieło autorstwa podopiecznych trafi bowiem na specjalną aukcję…

Mówi Jolanta Czernicka-Siwecka, prezes Fundacji Iskierka. Kto chciałby pojawić się na koncercie wspierającym chore dzieci, wystarczy by odwiedził Muzeum Monet i Medali. Jak zwykle biletem wstępu jest cegiełka pomocy dla małych podopiecznych.

Dodaje Monika Walaszczyk. Cały dochód z tego koncertu zostanie przeznaczony na walkę z chorobą nowotworową u dzieci. Także na ich wszelakie potrzeby, bo jak zaznacza szefostwo fundacji, z małymi pacjentami starają się realizować takie pomysły, które przynoszą im codzienną radość…

Dodaje prezes Jolanta Czernicka-Siwecka. Koncert Lao Che i specjalny kiermasz już 29 listopada o 20.00 w sali Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II.

plakat_koncert_lao_che_częstochowa_2018_druk

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj