Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolejne groźne wypadki w naszym regionie

Facebook Twitter

Lubliniecka policja wyjaśnia dwa wypadki drogowe w których ucierpiały dzieci. Tak niebezpiecznie zakończyła się jazda dwóch kobiet osobówkami w Olszynie oraz rowerzysty w Lublińcu.

Mariusz Osyra i więcej szczegółów na ten temat…

Do pierwszego wypadku doszło na drodze nr 905 w Olszynie. Kierująca volkswagenem polo 31-latka na łuku drogi straciła panowanie nad kierownicą, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka drugim samochodem osobowym. W wypadku ranna została dwójka dzieci w wieku 5 i 6 lat. Maluchy szybko trafiły do szpitala. Obie kobiety za kierownicą były trzeźwe. Z kolei w Lublińcu na ulicy Sportowej nastolatek przewożący na kierownicy roweru koleżankę nie zauważył stojących rodziców z dzieckiem i uderzył w wózek spacerowy. Uderzenie było na tyle silne, że spacerówka wywróciła się i półtoraroczny chłopczyk wypadł na jezdnię. Został ranny w głowę. Dziecko karetka odwiozła do szpitala. Nastoletni rowerzysta uciekł ale jego dane ustaliła już drogówka. Niebawem za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Pamiętajcie o rozsądku i rozważnej jeździe na naszych drogach. Zawsze pamiętajmy o pieszych, szczególnie tych najmniejszych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj