Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kolędy Pospieszalskich wybrzmią w Olsztynie

Facebook Twitter

Gmina i Miasto Olsztyn zaprasza już 16 grudnia na koncert pt. „Kolędy Pospieszalskich”, który odbędzie o godzinie 17.00 w hali sportowej przy ul. Zielonej 68 w Olsztynie. Wstęp na koncert za okazaniem wejściówek, które bezpłatnie będą dostępne od 8 do 15 grudnia lub do wyczerpania się puli w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn oraz w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 wejściówek.

Drzewka świąteczne

Liczący kilkunastu wykonawców rodzinny zespół Pospieszalskich na przełomie 2015 i 2016 roku zagrał trasę 18 koncertów – cztery spośród nich odbyły się za granicą. Wszędzie towarzyszyły im komplety widzów niezależnie czy koncert był biletowany (2 komplety widzów w filharmonii w Szczecinie, pełna sala Palladium w Warszawie) czy też nie (kościoły, mieszczące często ponad 2 tysiące osób).

Filar zespołu stanowią bracia Mateusz, Marcin i Jan Pospieszalscy. Zespół liczy 15 osób o tym samym nazwisku, są to dwa pokolenia muzyków, którzy na co dzień współpracują z takimi artystami, jak Michał Urbaniak, Voo Voo, 2TM,23, Zakopower, Arka Noego, New Life M, Raz Dwa Trzy, Anna Maria Jopek, Adam Strug, Daga Dana, Janusz Prusinowski Trio, Wojciech Mazolewski itp.

PARTNER WYDARZENIA TAURON NOWE TECHNOLOGIE

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024