Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Kiedy Śmieci Info: Bezpłatna aplikacja dla mieszkańców miasta i gminy Olsztyn

Facebook Twitter

"Kiedy Śmieci Info" - taką aplikację dla swoich mieszkańców wdrożył samorząd Olsztyna. Wszystko dla ułatwienia i przypomnienia o odbiorze odpadów z naszych domów.

My talent Akademicka Częstochowa
Fot. Pixabay

Kiedy Śmieci Info

Gmina Olsztyn przypomina, że dzięki zainstalowaniu rozwiązania w telefonie, nie zapomnimy wystawić pojemników w dniu odbioru. Miasto i pozostałe miejscowości w gminie zostały objęte wygodną i bezpłatną usługą. Każdy może ją zainstalować w swoim telefonie. Dostępna jest wersja zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i dla tych opartych na iOS. Zawiera harmonogram wywozu każdej z frakcji odpadów dla danej ulicy w Olsztynie i wszystkich okolicznych mniejszych miejscowości. Narzędzie wysyła automatyczne przypomnienie: wystaw kubły przed dom.

Oprócz tego aplikacja podpowie jak segregować odpady, by różne ich rodzaje znalazły się w odpowiednich workach, czy pojemnikach. Już korzysta z niej coraz więcej mieszkańców: Biskupic, Bukowna, Krasawy, Kusiąt, Odrzykonia, Przymiłowic, Turowa, Zrębic i oczywiście Olsztyna. Pamiętajcie włączyć w aplikacji opcję: powiadomienia.

Fot. Facebook: Jurajska Gmina Olsztyn

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024