Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Karma na zimę: Przez cały miesiąc pomagamy schronisku. Kto dołączy?

Facebook Twitter

Jesień to czas, gdy najbardziej aktywizują się miłośnicy psów i kotów oraz inicjują akcje pomocowe na rzecz częstochowskiego schroniska.

Karma na zimę
fot. FB/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie

Karma na zimę – zwierzaki w potrzebie

Przez cały miesiąc gromadzimy dobrej jakości karmę dla tutaj mieszkających zwierzaków.

Magda Pasieka: Potrwa tak naprawdę cały miesiąc, bo miesiąc listopad będzie takim miesiącem, w którym będzie można nas wesprzeć karmą dobrej jakości. I tutaj najbardziej się na tym skupiamy. Wiadomo, przed nami ciężki okres, jakim jest zima. Nasz apel, prośba o wzięcie udziału w zbiórce będzie kierowana do wszystkich placówek oświatowych, do firm, instytucji, ale także do prywatnych osób, które będą chciały się włączyć.

O akcji w częstochowskim schronisku mówi Magda Pasieka. O placówce przy ul. Gilowej, częstochowianie nie zapominają przez cały rok, a w listopadzie pomagamy gremialnie, włączając się w pomoc rzeczową.

Magda Pasieka:Wszystkie zwierzęta potrzebują dobrego karmienia, a nasze zwierzęta nie różnią się niczym innym od tych, które mają swoje własne domy i właścicieli. A z racji tego, że jesteśmy schroniskiem, w którym przebywa dosyć dużo psów starszych, to ta karma tym bardziej dla nas jest ważna, aby ona jednak spełniała tę normę. Idzie zima.

Do pomocy zachęca Magda Pasieka z częstochowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Gilowej.

Czytaj także

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj