Juniorzy Włókniarza nie zawodzą w młodzieżowych zmaganiach

Młodzieżowy skład Włókniarza z sukcesem rozpoczął zmagania o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Żużlowcy Bocar Włókniarza Częstochowa w pierwszych dwóch turniejach rozegranych we wtorek (27.04) i w środę (28.04) w Rybniku zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

Biało zieloni w składzie Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki, Bartłomiej Kowalski, Franciszek Karczewski i Kajetan Kupiec wywalczyli w pierwszym turnieju łącznie 46 punktów, dominując w zawodach. Drugiego dnia rywalizacji w składzie Włókniarza zabrakło niepokonanego dzień wcześniej Miśkowiaka i częstochowianie zajęli drugą pozycję z dorobkiem 34 pkt. Środowe zmagania zakończyły się sukcesem młodzieżowców Sparty Wrocław, trzecie miejsce zajęli juniorzy z Rybnika.