Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Internetowe darmowe szkolenia dla przedsiębiorców (do 14 III)

Facebook Twitter

Warto się dokształcać przy prowadzeniu własnej firmy. Dlatego na przedsiębiorców czekają dwa internetowe webinaria. Pierwsze spotkanie online z ekspertami 16 marca dotyczyć będzie pracowniczych planów kapitałowych. Kolejne 25 marca przygotowane zostanie na temat ulg i preferencyjnych składek dla nowych biznesów i małych firm.

Pomogą w tym zakresie doradcy-eksperci ZUS-u w Częstochowie.
Szkolenie organizowane w tej formie jest już po raz trzeci. Najchętniej udział biorą samozatrudnieni oraz właściciele niewielkich firm. Udział jest bezpłatny.

Webinarium 16 marca o godz. 11.00 – dotyczy Pracowniczych Planów Kapitałowych, a drugie – 25 marca – dotyczyć będzie ulg i preferencyjnych składek dla nowopowstającego biznesu i małych firm.

Zapisy na pierwsze z nich prowadzone są do 14 marca za pośrednictwem adresu email: zus.szkolenia.czewa@zus.pl.

Kolejne szkolenie „Przedsiębiorco, masz wybór – ulga na start, preferencyjne składki, mały ZUS+, działalność nieewidencjonowana” adresowane jest do osób, które rozpoczynają przygodę z własnym biznesem oraz przedstawicieli niewielkich firm. Spotkanie online odbędzie się 25 marca o godz. 11.00. Zapisy na szkolenie do 23 marca na adres email: zus.szkolenia.czewa@zus.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj