Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Góra estakady jest nieprzejezdna już od minionego wtorku (3.08), to jednak nie koniec utrudnień. W ten weekend nie przejedziemy także pod estakadą

Facebook Twitter

Jeśli myśleliście, że to już ostateczny kształt tymczasowej organizacji ruchu w rejonie Alei Wojska Polskiego, to musimy Was zmartwić. Miejski Zarząd Dróg poinformował o kolejnych zmianach.

fot. facebook.com/miejskizarzaddrogwczestochowie

Od dzisiejszego wieczora (6.08), a konkretnie od godziny 21:00, aż do poniedziałku (9.08) zamknięty będzie przejazd pod Estakadą na Rakowie pomiędzy ulicą Jagiellońską a aleją Pokoju:

Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że w najbliższy weekend, tj. od godz. 21 w piątek (6.08) do godz. 4 rano w poniedziałek (9.08) nastąpi zamknięcie przejazdu pod estakadą na Rakowie pomiędzy ul. Jagiellońską a al. Pokoju. Ruch w ciągu al. Wojska Polskiego dołem będzie odbywał się bez zmian, zgodnie z wprowadzoną na początku tego tygodnia organizacją ruchu. Weekendowa zmiana podyktowana jest koniecznością demontażu w trybie awaryjnym dwóch przęseł rozbieranej estakady (nad torowiskiem i nad jezdnią). Aktywne pozostaną skręty w prawo z al. Pokoju i z ul. Jagiellońskiej w al. Wojska Polskiego oraz z al. Wojska Polskiego w prawo w al. Pokoju i ul. Jagiellońską. Możliwe będzie także zawracanie w ciągu al. Wojska Polskiego za estakadą w obu kierunkach (północ-południe). Po zniesieniu wspomnianego zamknięcia przejazdu pod estakada pomiędzy al. Pokoju i ul. Jagiellońską wróci obowiązywanie tymczasowej organizacji ruchu zgodnie z założeniami wprowadzonymi na początku tego tygodnia.

Jak informuje Maciej Hasik z MZD w Częstochowie, w weekend możliwe będzie także zawracanie w ciągu al. Wojska Polskiego za estakadą w obu kierunkach (północ-południe). W poniedziałek, po zakończeniu prac związanych z demontażem dwóch przęseł rozbieranej estakady, wróci obowiązywanie tymczasowej organizacji ruchu zgodnie z założeniami wprowadzonymi na początku tego tygodnia.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj