Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Finał projektu #ZobaczWiecej. Wernisaż w Częstochowie otwarty dla wszystkich w sobotę

Facebook Twitter

W maju i czerwcu powstały w 12 miastach Polski, wyjątkowe fotografie osób, które na co dzień walczą z przewlekłymi chorobami. Była to kolejna odsłona akcji #ZobaczWięcej.

fot. facebook.com/zobaczwiecejmagdardestnowak

ZobaczWięcej – to kolejna odsłona akcji

Ma ona na celu oswajać z codziennością osób zmagających się z przewlekłymi schorzeniami. Zdjęcia przygotowała ponownie Magda Rdest-Nowak, również w Częstochowie, a w weekend zobaczymy wreszcie efekty. Przed nami fotograficzny wernisaż.

Kinga Dębska-Kutak: Trzeci projekt taki onkologiczny, gdzie brałam udział. Choroby niestety z pandemią nie znikły, tylko są nadal. W końcu coś się w tej naszej Częstochowie dzieje. Jak usłyszałam, że Magda zdecydowała się tutaj w Częstochowie robić zdjęcia, to się ogromnie ucieszyłam.

Anna Bulska: Planujemy Częstochowie zrobić wernisaż, pokazać te zdjęcia. Wiem, że z tamtego roku zdjęcia są też po szpitalach. Jednak gdzieś tam chociaż troszkę uśmiechu było na tej twarzy.

Radio Jura: Na Facebooku jak najłatwiej znaleźć?

Anna Bulska: To #ZobaczWięcej

Z koordynatorką projektu w Częstochowie – Anną Bulską oraz uczestniczką wydarzenia Kingą Dębską-Kutak, rozmawiał Mariusz Osyra.

Wystawa częstochowskiej odsłony II edycji „Zobacz Więcej” już w sobotę 14 października w Hotelu Arche. Wstęp jest wolny. Początek wystawy o godz. 16.00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024