Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Eko-Dir Włókniarz sprawdził się na tle ekstraligowych drużyn [FOTO]

Facebook Twitter

W minioną niedzielę 3 kwietnia, na torze w Rawiczu miał odbyć się mecz II kolejki Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Holistic-Polska i Eko-Dir Włókniarz Częstochowa. Pojedynek, ze względu na złe warunki torowe rywali "biało-zielonych", został przełożony. To jednak nie oznaczało wolnego czasu dla podopiecznych duetu Kafel - Finfa.

Żużlowcy Włókniarza Częstochowa w sobotę oraz w niedzielę (02-03.04.) na własnym torze rozegrali dwa treningi punktowane. Pierwszą drużyną, która sprawdziła formę „biało-zielonych” była Unia Tarnów. Sobotni test-mecz zakończył się zwycięstwem gości 51-39. Dobre przygotowanie do sezonu udowodnił tego dnia Artur Czaja, który dla gospodarzy zdobył największą ilość punktów. Z kolei dzień później, w niedzielę 3 kwietnia na SGP Arenie pojawili się zawodnicy Drużynowego Mistrza Polski – Fogo Unii Leszno. Królowa zeszłorocznych rozgrywek do naszego miasta przyjechała jednak pozbawiona swoich największych gwiazd. Trening zakończył się remisowym rezultatem 45:45.

W obecnym tygodniu na kibiców żużla z naszego miasta czekają dwa duże wydarzenia sportowe. Pierwsze z nich już we wtorek(05.04.) Tego dnia, o godzinie 16:30 zaplanowano zaległe zawody eliminacyjne do turnieju Złotego Kasku. Natomiast w niedzielę 10 kwietnia, będziemy świadkami ligowego pojedynku pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem Częstochowa a drużyną Orła Łódź.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z niedzielnego (03.04.) test-meczu „biało-zielonych” przeciwko Fogo Unii Leszno.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj