Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dzisiejsze egzaminy praktyczne w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odwołane

Facebook Twitter

Znów zamieszanie z egzaminami w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego przy ul. Hallera w Częstochowie. Egzaminatorzy wznowili swój protest. Egzaminy zaplanowane na wtorek nie odbędą się

Redukcja punktów karnych w WORDzie

Egzaminy praktyczne w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy zostały odwołane. Taki też komunikat opublikowała dyrekcja WORD-u. Oczywiście ma to związek z ogólnopolską akcja protestacyjną egzaminatorów. Nie odwołano jednak wszystkich egzaminów. Osoby, które na dzisiaj mają termin egzaminu teoretycznego, będą mogły przystąpić do testu bez przeszkód. Egzaminy TEORETYCZNE odbywają się bez zmian. To samo dotyczy testów kwalifikacyjnych i szkoleń dotyczących redukcji punktów karnych. To już kolejna odsłona protestu egzaminatorów, którzy domagają się podwyżek i zmian w systemie egzaminowania. Protest odbywa się w kilkudziesięciu ośrodkach w Polsce. Dotychczasowe rozmowy pomiędzy protestującymi a ministerstwem infrastruktury spełzły na niczym.

Na ten moment nie wiadomo czy protest w częstochowskim ośrodku będzie odbywał się również w kolejnych dniach. Temat monitorujemy na bieżąco.

fot. word.czest.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj