Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Rozszerza się protest egzaminatorów WORD, ale nie w Częstochowie, deklaruje dyrekcja

Facebook Twitter

Egzaminatorzy w kolejnych trzech ośrodkach ruchu drogowego dołączają do trwającego od poniedziałku (04.07.) protestu. Osoby egzaminujące biorą urlopy na żądanie i nie pojawiają się w pracy. W ten sposób protesty skomplikowały egzaminowanie przyszłych kierowców w: Rzeszowie, Szczecinie, Białymstoku czy Gdańsku. Sprawdzaliśmy jak sytuacja wygląda w Częstochowie.

Redukcja punktów karnych w WORDzie

Dyrekcja deklaruje, że jest w ciągłym kontakcie z pracownikami, a WORD pracuje u nas normalnie.

Włodzimierz Mogiła: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie funkcjonuje bez żadnych zastrzeżeń, nie mamy żadnych problemów. Wszystkie te osoby, które są zaplanowane do przeprowadzenia egzaminu, mają wyznaczony termin, a te, które oczekują na możliwość przystąpienia do egzaminu, oczywiście zostaną obsłużone. Nie ma żadnych z tym związanych problemów ani też nieścisłości. Serdecznie zapraszamy te osoby, które mają egzaminy zaplanowane, na egzamin.

– mówi dyrektor WORD w Częstochowie Włodzimierz Mogiła. Ośrodek przy ul. Hallera jest w stanie pomóc też osobom, których egzaminy nie odbyły się w innych placówkach z powodu protestu. Zachęca do rezerwowania terminów:

Włodzimierz Mogiła: Jeżeli osoby gdzieś w kraju miały zaplanowany egzamin, a z różnych względów te egzaminy nie zostaną przeprowadzone, to również mogą ten egzamin odbyć w WORDzie w Częstochowie. Zachęcam wszystkich tych, którzy maja te egzaminy wyznaczone, którzy nie wyznaczyli sobie jeszcze egzaminu, aby spokojnie sobie te terminy bukowali, rezerwowali. Na tę chwilę nie widzę żadnych powodów do obaw w zakresie realizacji zadań egzaminacyjnych przez egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie

– powiedział nam dyrektor częstochowskiego WORD-u Włodzimierz Mogiła.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023