Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Dwa wypadki w gminie Rędziny. Jedna osoba nie żyje

Facebook Twitter

Ta sama miejscowość, ten sam czas. W środę (22.11) po południu doszło do dwóch groźnych wypadków na terenie gminy Rędziny. 

Julia Kidawa z Częstochowy Wybory samorządowe 2024, pilotowali auto z rodzącą kobietą Policja szuka świadków zdarzenia Policja szuka pomocy mieszkańców Zaginiona kobieta z Kłomnic

Dwa wypadki w gminie Rędziny

O godz. 16.15 w Rudnikach na DK91 na ulicy Częstochowskiej, 48-letni kierujący osobowym fordem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oznakowanemu radiowozowi jadącemu z Kłomnic w kierunku Częstochowy. W wyniku zderzenia aut dwóch policjantów zostało rannych. Kierowcy byli trzeźwi.

fot.KMP w Częstochowie

Kwadrans później również w Rudnikach ale na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej z ul.Lipowską doszło do potrącenia pieszej. Jak powiedział Radiu Jura sierż.szt. Marcin Knysak z KMP w Częstochowie: 50-letni kierujący osobowym renault potrącił 56-letnią pieszą, która prawdopodobnie leżała na jezdni. Pomimo podjętej reanimacji, kobieta zmarła w drodze do szpitala. Trwają czynności policji i prokuratora, które mają na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący był trzeźwy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj