StartWiadomość dnia Wiadomości

Co ważnego działo się w Częstochowie w 2013 roku? Podsumowanie

Także w tym roku, mimo protestu przyszłych mam, przestała istnieć porodówka na Tysiącleciu, którą przeniesiono na Parkitkę – gdzie rodzącym zapewniono za to znieczulenie podczas porodu. Za nami także, rewolucja śmieciowa. W MPK odbył się strajk, doszło do sporu lekarza z dyrekcją szpitala na Parkitce.

Wreszcie końcówka roku, no i pieniądze w kolejnym budżecie – na in vitro – i po raz pierwszy także na naprotechnologie. 2013 rok to także kilka dobrych koncertów i gwiazd polskiej sceny – w filharmonii, która po remoncie, ciągle jednak wymaga… remontu – wystąpiła między innymi Budka Suflera, był także Bajm, ale i Maryla Rodowicz – na zakończenie lata.

2013 to także świetne mecze Włókniarza, któremu szczęścia zabrakło dopiero na finiszu, to także sukcesy za granicą naszego skoczka do wody Krzyśka Kolanusa, ale również koniec kariery multimedalistki w taekwondo – Aleksandry Nowak. Do tych i innych najważniejszych wydarzeń 2013 roku wrócimy w serwisie radiojura.com.pl. Zachęcamy także do słuchania nas na 93,8 FM.

Zostaw komentarz