Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Studenci UJD szukają chętnych kobiet do projektu badawczego

Facebook Twitter

Studenci Uniwersytetu Jana Długosza pomogą paniom zrzucić zbędne kilogramy. Koło Naukowe Dietetyków UJD ogłosiło właśnie nabór pacjentów do projektu dietetycznego.

fot. facebook.com/Studenckie-Koło-Naukowe-Dietetyków-UJD-w-Częstochowie

Poszukiwane są kobiety w wieku od 25 do 50 lat, które walczą z nadwagą:

Będziemy chcieli sprawdzić skuteczność leczenia dietetycznego na indywidualnych planach żywieniowych kontra konkretny jadłospis dla danych pacjentów. Można się zgłaszać przez fanpage Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków pod postem pisząc „jestem zainteresowana”

– tłumaczy Karolina Górnik – Horn , opiekun studenckiego Koło Naukowego Dietetyków UJD. Projekt dietetyczny obejmie 20 pań, które przez 3 miesiące będą pod opieką specjalistów:

Będziemy oferować kompleksową opiekę dietetyczną i psychodietetyczną. Będziemy spotykać się z pacjentami co dwa tygodnie w celu kontroli efektu oraz zmian albo w jadłospisie, albo w planie żywieniowym naszych podopiecznych. Projekt rusza wraz z postanowieniami noworocznymi, czyli od stycznia i będzie trwał 3 miesiące.

Na tym projekcie skorzystają zarówno studenci, jak i jego uczestnicy. Ci pierwsi zdobędą cenne doświadczenie, Ci drudzy zrzucą zbędne kilogramy:

Chcemy połączyć bezpłatną opiekę dietetyczną dla pacjentów, a dzięki temu studenci z koła naukowego będą mieli szansę w praktyce wykorzystać swoją wiedzę, którą zdobyli podczas studiów. Program skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 50 roku życia z nadmierną masą ciała, czyli ze współczynnikiem BMI powyżej 28.

Po więcej informacji zaglądajcie na facebookowy fanpage Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków UJD.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj