Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej to spotkania, wykłady, porady dla pań

Facebook Twitter

Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej - impreza już 23 września. Jak zwykle będą rozmowy z ciekawymi ludźmi, porady, stoiska promocyjne i mnóstwo pozytywnej energii.

Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej

Wraca kobiece wydarzenie, którego brakło w pandemii. Teraz po dłuższej przerwie częstochowianki znów mogą wziąć udział w Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej. Hasło tegorocznej edycji to „Miej siłę! Bądź dla siebie!”. Impreza ma przede w23szystkim integrować i zachęcać kobiety do podejmowania działań, nie tylko zawodowych… Przyjdźcie – zachęca  Judyta Kabus, prezes Stowarzyszenia Kobiet Ziemi Częstochowskiej.

Judyta Kabus: Konferencja po raz 12 już odbędzie się na auli Wydziału Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. 23 września ruszamy ze stoiskami, czyli z wystawcami o godzinie 10, natomiast oficjalne rozpoczęcie powitanie gości od 10.10. Będzie występ zespołu, profesjonalni muzycy, po prostu warto nawet przyjść dla tego zespołu. W przerwie zapraszamy na kawę, herbatę oraz słodki poczęstunek i oczywiście zwiedzanie stoisk.

Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej: będą przedstawienia i koncert

Organizacja przede wszystkim zaprasza na konferencję, która odbędzie się już 23 września na Politechnice Częstochowskiej. W programie spotkania są zaproszeni goście, występy i wykłady.

Judyta Kabus: Mamy tutaj pasjonatkę sportów motorowych. Mamy również Anię Tymoszenko, świetny wykład z dawką humoru, „Kto zabrał mój ser?”, czyli chemia miłości i inne igraszki. Mamy również pana od fizjoterapii. Jest lepiej. Chcesz zadbać o ciało? Zacznij od emocji. Forum będzie pod hasłem „Miej siłę, bądź sobą”. Więc tutaj chcemy właśnie mówić przede wszystkim o tych emocjach i problemach kobiet w tym zakresie.

Próbny makijaż, zabiegi – to wszystko na Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej

Forum Kobiet i konferencję na częstochowskiej uczelni urozmaicą też targi, wystawcy i porady, m. in z dziedziny zdrowia i urody…

Judyta Kabus: Będą porady na stoiskach, będą porady dietetyczne, bardzo dużo atrakcji. Stoiska dotyczące porad, urody, będzie można też zrobić sobie próbny makijaż. Każdy może chętny skorzystać, nie będziemy do niczego przymuszać. Również będą stoiska dotyczące odnowy biologicznej, przeróżne porady. Grupa malarska przyjdzie pokazać swoje dzieła.

Ideą imprezy jest integracja kobiet, promocja ich aktywności i osiągnięć, ale również przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. XII Forum Kobiet 23 września od godz. 10.00 na terenie auli Wydziału Zarządzania Politechniki. Wstęp jest wolny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023