Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Biblioteka zaprasza do korzystania z atrakcji w ramach akcji „Lato w mieście”

Facebook Twitter

Wakacje na półmetku, jesteśmy również w połowie długiej listy zajęć i atrakcji jakie miejskie instytucje przygotowały dla spędzających lato w mieście. W ramach tej corocznej akcji bogaty program zawsze zapewnia biblioteka publiczna. Dlaczego warto zajrzeć do filii?

Choćby dlatego, że szczególnie dla najmłodszych mogą to być bardzo twórczo i ciekawie wykorzystane godziny. Może się okazać że nawet najmniejsza osiedlowa biblioteczna filia przygotowała masę letnich atrakcji.

Codziennie w godzinach otwarcia biblioteki na dzieci czekają „Gry i zabawy w pluszowym kąciku” w filii nr 1 przy Al. Niepodległości 11.

W tym miejscu powstają też przy udziale najmłodszych zabawki i pomoce dydaktyczne podczas warsztatów plastycznych. Wakacyjne popołudnia z rebusami i zagadkami, można spędzić w bibliotece przy ul. Michałowskiego.

Spotkania pod hasłem „Kolorowo na rockowo” proponuje Filia Muzyczna, a dzisiaj (30.07.) o godz. 16.00 propozycja również dla dorosłych: „Warsztaty Rękodzieła Artystycznego” w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Warto odwiedzić biblioteczną filię nr 9 przy ul. Nowowiejskiego 15.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj