Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Bandyci zatrzymani w domu w Woźnikach. Obaj trafili już do zakładu karnego

Facebook Twitter

W Woźnikach policja zatrzymała dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi, za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, korupcję i oszustwa. Namierzył ich wydział kryminalny komendy wojewódzkiej we współpracy z policją z Katowic.

Sklepowy złodziej z Sosnowca Tragiczny wypadek w Ślęzanach Upadek spółki Praktiker utrudnienia na autostradzie A1

Zatrzymani w domu w Woźnikach

Nad sprawą pracowali policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej. Obaj mężczyźni byli już karani, teraz poszukiwani byli za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, korupcję i oszustwa. 59-latek od roku unikał spotkania ze stróżami prawa, ma do odbycia karę prawie 3 lat więzienia. Drugi z mężczyzn ukrywał się przed organami ścigania od połowy ubiegłego roku, sąd wymierzył mu karę ponad 2 lat pozbawienia wolności.

Śląscy kryminalni wpadli na trop poszukiwanych w tym miesiącu. W ubiegły czwartek z samego rana postanowili złożyć im wizytę. Policjanci weszli siłowo do domu w Woźnikach, gdzie mieli ukrywać się poszukiwani. Ogromny teren, na którym znajdowała się posiadłość nie pomógł – obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Jeden z nich próbował jeszcze na darmo ukryć się w magazynie pod stertą dokumentów.

Obaj trafili już do zakładu karnego, gdzie będą musieli odbyć wymierzoną im karę.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj