Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Aukcja charytatywna oraz wystawa fotografii w OPK Gaude Mater

Facebook Twitter

Artyści zapraszają na aukcję charytatywną oraz wystawę fotograficzną studentów. Całość odbędzie się pod szyldem "Wydział Sztuki dla Jasia". Dlaczego warto 17 marca zajrzeć do OPK Gaude Mater? 

fot facebook.com/opkgaudemater

Aukcję organizowaną we współpracy z wykładowcami oraz przyjaciółmi kierunku Fotografia i kreacja przekazu wizualnego na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie warto polecić, bo cały dochód z wydarzenia zasili leczenie Jasia Czarneckiego z Pajęczna, który walczy z SMA.

Aukcja i wystawa fotografii zagości w piątek (17.03.) w OPK Gaude Mater o godz. 17.00. Wiemy, że wystawionych zostanie 21 prac. Pomysł przekuli w coś wyjątkowego dwaj studenci z Częstochowy, którzy chcieli pomóc. Zaangażowało się wiele osób, znanych fotografów, wykładowców i studentów. Jedni pomagali finansowo, inni dali coś od siebie, ale wszyscy w jednej, ważnej sprawie.

Fotograficzne prace na aukcję przekazali i studenci uniwersytetu i wykładowcy oraz zaproszone osoby jak znani fotograficy: Piotr Dłubak, Kamil Pawlik, Grzegorz Surmiński i Grzegorz Skowronek.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2023