Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Artur Rojek w Filharmonii Częstochowskiej 15 listopada!

Facebook Twitter

"Składam się z ciągłych powtórzeń" to solowy debiut Artura Rojka. Wokalista znany jest przede wszystkim z dwudziestoletniej współpracy z zespołem Myslowitz oraz z projektu muzycznego Lenny Valentino, mającego na swoim koncie świetnie odebraną, studyjną płytę długogrającą "Uwaga! Jedzie tramwaj".

Artur Rojek to również pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – OFF Festival.

Na krążku „Składam się z ciągłych powtórzeń” znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock’n’rollowe granie.

„Składam się z ciągłych powtórzeń” z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku.

Takie utwory jak: „Syreny”, czy „Beksa” nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów (m.in.: Radiowej Trójki, gdzie utwór „Syreny” zostały zwycięzcą Listy Przebojów w całym 2014 r., a „Beksa” znalazła się na 6 miejscu).

W 2014 r. utwór „Beksa” zdobył Grand Prix na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film, a Artur Rojek został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Dodatkowo album „Składam się z ciągłych powtórzeń” otrzymał Różę Gali w kategorii Muzyka.

W tym roku, w maju Artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura – Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.

Po wiosennym sukcesie klubowej trasy nadszedł czas na cykl ekskluzywnych, specjalnych koncertów w salach teatralnych i filharmoniach. I właśnie na jeden z takich koncertów zapraszamy tych Państwa, którzy chcą posłuchać wyjątkowych dźwięków, muzyki na najwyższym poziomie i przeżyć wyjątkowe chwile.

Fanów nietuzinkowej muzyki zapraszamy 15 listopada do sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana na godzinę 18.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj