Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Al Di Meola OPUS TOUR 2018 też w Częstochowie!

Facebook Twitter

Al Di Meola to jeden z najbardziej cenionych współczesnych muzyków, zaliczany do grona najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Laureat nagrody Grammy do tej pory rozwijał swoją karierę muzyczna zarówno solo jak i wspólnie z innymi gwiazdami , m.in. Stevie Wonder, Chick Corea, Jean Luc-Ponty, Luciano Pavarotti, Phil Collins, Santana.

W marcu tego roku premierę miała jego najnowsza płyta OPUS, której materiał usłyszymy na koncertach w Polsce na żywo już w grudniu tego roku! Sam artysta przyznaje, że jego najnowsza płyta poszerza jego umiejętności kompozycyjne i początkuje nowy etap w jego życiu. „Pierwszy raz byłem naprawdę szczęśliwy pisząc muzykę. Mam cudowną żonę, wspaniałą córkę i fantastyczną rodzinę, która inspiruje mnie każdego dnia. Wierzę, że pokazuję to w swojej muzyce”

KOncert już 04.12.2018r., godz. 20:00 w Filharmonii Częstochowskiej

Support: Adam Palma – Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, uzyskał tytuł doktora sztuk muzycznych na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat tytułu „Najlepszy polski gitarzysta akustyczny”. Chętnie zapraszany do wspólnych koncertów przez najwybitniejszych gitarzystów akustycznych na świecie takich jak: Al Di Meola, Tommy Emmanuel, Bireli Lagrene. Występował z większoscią artystów polskiej estrady m.in. Ewą Bem, Edytą Górniak, Eweliną Flintą, Kubą Badachem, Leszekiem Możdzerem, Krzesimirem Dębskim i innymi. Autor 3 solowych płyt, które zebrały fantastyczne recenzje w magazynach gitarowych na całym świecie.

Bilety na każdy koncert artysty dostępne są w punktach sprzedaży Eventim i Ticketmaster.

Bilety kolekcjonerskie :
– koncert w Bydgoszczy – Klub Kuźnia, ul. Gdańska 67
– koncert w Łodzi – Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29

https://www.aldimeola.com/
http://www.klubkuznia.pl/news/255/18/Al-Di-Meola-Opus-Tour-2018

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj