Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

7 zarekwirowanych maszyn, kilkanaście tysięcy w gotówce. Nielegalny hazard w Romanowie i Koziegłowach

Facebook Twitter

Dwa punkty nielegalnych gier hazardowych zlikwidowane w naszym regionie. Funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wsparła policja w Romanowie i Koziegłowach. 

Nielegalny hazard
mat. prasowy

Nielegalny hazard na terenie powiatu częstochowskiego i myszkowskiego

Rzecznik Katarzyna Klos z KAS w Katowicach poinformowała, że w dwóch punktach, które zachęcały mieszkańców do uczestnictwa w grach, zabezpieczono łącznie 7 nielegalnych automatów – tzw. jednorękich bandytów oraz 12 tys. zł w gotówce. Pieniądze najprawdopodobniej przeznaczone były na wygrane.

Funkcjonariusze ze Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego przeprowadzili czynności w punktach na terenie dwóch miejscowości w powiatach częstochowskim i myszkowskim. Działania zrealizowano zgodnie z postanowieniem o przeszukaniu wydanym przez prokuratora Prokuratury Rejonowej w Częstochowie.

To kolejny taki przypadek, gdy likwidowany jest przestępczy proceder tego typu. Podobnych akcji na naszym terenie oraz w samej Częstochowie było już kilka. W sprawie zostali przesłuchani dwaj pracownicy, w związku z podejrzeniem prowadzenia i urządzania nielegalnych gier na automatach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj