Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

40-lecie zespołu Bajm. Koncert jubileuszowy również w Częstochowie!

Facebook Twitter

Beata Kozidrak & Bajm z okazji 40-lecia zespołu wystąpią 30 września o godzinie 18 na scenie Hali Sportowej Częstochowa. Beaty Kozidrak chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Charyzmatyczna piosenkarka od lat zachwyca publiczność.

Beata Kozidrak posiada ponad czterooktawową skalę głosu i niezwykłą osobowość sceniczną. Zaczęła śpiewać już w czasach liceum. W 1978 roku razem ze swoimi bratem Jarosławem – wokalistą i gitarzystą oraz z wokalistą Andrzejem Pietrasem oraz z gitarzystą Markiem Winiarskim utworzyła zespół Bajm. Grupa grała wówczas akustyczną muzykę, w nurcie piosenki turystyczno-harcerskiej, ale szybko wkroczyła na rockowo-popową ścieżkę.

Beata Kozidrak i zespół Bajm stworzyli wiele przebojów. Do tych największych można zaliczyć między innymi: „W drodze do jej serca”, „Co mi Panie dasz”, „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Małpa i ja”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Biała armia”, „Szklanka wody”, „Modlitwa o złoty deszcz” i „Myśli i słowa”. Na pewno usłyszymy je w Hali Sportowej Częstochowa. Ale artystka ma na swoim koncie także solową karierę.

W 1993 Kozidrak zaśpiewała swój pierwszy przebój poza Bajmem, czyli „Tyle chciałem Ci dać” nagrany z grupą Universe na ich płytę „Być przy Tobie”. Dopiero po podpisaniu w 1996 kontraktu płytowego z polskim oddziałem światowego koncernu płytowego EMI, artystka ponownie zaplanowała prace nad pierwszym solowym albumem „Beata”. Światło dzienne ujrzał w 1998 roku. Kilka lat później była płyta „Teraz płynę”, a obecnie Beata Kozidrak pracuje nad kolejnym solowym wydawnictwem. Wielkie przeboje i najnowocześniejsza technika Już 30 września na publiczność w Częstochowie czeka spektakularne show koncertowe, oparte na wyjątkowej nici porozumienia z publicznością, które Beata Kozidrak & Bajm, solidnie budowali przez lata. Zupełnie nowe, premierowe piosenki Beaty Kozidrak i przeboje z jej wcześniejszych albumów oraz legendarne hity Bajmu gwarantują niezapomniane emocje! Ta trasa, to połączenie scenicznego „ja” Beaty Kozidrak i pop-rockowego brzmienia Bajmu w otoczeniu produkcji koncertowej z użyciem najnowocześniejszej techniki.

Beata i Bajm – 30 września (niedziela), godzina 18.00 Hala Sportowa Częstochowa.
Bilety w cenie: od 60 do 120 zł, dostępne:
– Hala Sportowa Częstochowa ul Żużlowa 4
– Biuro Podróży Mamuno ul Tuwima 2
www.kupbilecik.pl
www.ebilet.pl

Organizator – M art. tel. 531747123, Impresario Art tel. 730 860 610

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj