Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Złoty Koncert Czerwonych Gitar z okazji Jubileuszu 50-lecia zespołu w Częstochowie!

Facebook Twitter

To zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje. W ponad 2 godzinnym programie zabrzmią m.in. takie hity jak: "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy", "Nie spoczniemy" czy "Takie ładne oczy".

Koncert odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 19 w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana.

Muzycy przeniosą również na scenę częstochowskiej filharmonii obszerne fragmenty koncertu z Teatru Muzycznego w Gdyni, który został entuzjastycznie przyjęty przez trójmiejską publiczność. Koncert ten odbył się w styczniu 2012, a Czerwone Gitary zaśpiewały na nim piosenki Krzysztofa Klenczona – jednego z najpopularniejszych twórców i wykonawców polskiej muzyki pop, którego takie przeboje jak: „Historia jednej znajomości”, „Kwiaty we włosach”, „Powiedz stary, gdzieś Ty był”, „10 w skali Beauforta”, „Matura”, czy „Biały krzyż”, zostaną przypomniane na tym koncercie.

Nie zabraknie również piosenek, z ostatniego okresu działalności grupy. Występy Zespołu Czerwone Gitary są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez widzów, i dostarczają wyjątkowych wzruszeń, a wieloletnie sukcesy i osiągnięcia tego zespołu, uczyniły go Laureatem Plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespól XX wieku.

  • Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
  • Bilety do nabycia: Kasa Filharmonii, Salony EMPiK, Media Markt, oraz www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpto.pl. Zamówienia zbiorowe i koordynacja: 502 047 830.
  • W tygodniu poprzedzającym koncert, na antenie Radia Jura będziecie mogli zdobyć podwójne zaproszenia na to niezwykłe, muzyczne wydarzenie. Słuchajcie nas uważnie na 93,8 fm!

Czer Git Nowy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj