Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wyprzedaż garażowa przyjęła się w Częstochowie. W niedzielę jej druga edycja

Facebook Twitter

Pomysł ze Stanów Zjednoczonych przeszczepiony na nasz grunt przyjął się i w Częstochowie. 1 maja w Galerii Jurajskiej zapowiadana jest druga edycja wyprzedaży garażowej. Osoby zainteresowane sprzedażą niepotrzebnych przedmiotów, które gromadzą się na strychach czy w domowych piwnicach, znów mogą się zgłaszać.

fot.pixabay.com

Wszystko wskazuje na to, że organizowane przez Galerię Jurajską wyprzedaże garażowe na dłużej zagoszczą w mieście. Po udanym debiucie na początku kwietnia, gdy wielu częstochowian mogło poczuć się sprzedawcami, teraz centrum handlowe szykuje kolejną tego typu akcję. Znów będzie można na niej znaleźć niemal wszystko: m.in. ubrania, dodatki i biżuterię, ceramikę, szkło, książki i inne bibeloty, zdarzają się np. cenne pamiątki z PRL-u. Nie zabraknie również rękodzieła, różnego rodzaju kultowych i kolekcjonerskich przedmiotów.

To szansa na wietrzenie szaf i składzików, a na pierwszą garażówkę do Częstochowy zjechali wystawcy i nabywcy również z okolic. Każdy kto nie prowadzi profesjonalnej sprzedaży staroci, może sprzedawać zbędne dla siebie przedmioty.

To co sprzedajesz również będzie zależało od ciebie – mogą to być rzeczy vintage, starocie i antyki z Twojej kolekcji, leżące od lat w piwnicy lub na strychu, ale także przedmioty współczesne, których z jakiegoś powodu chcesz się pozbyć np. ubranka, z których wyrosło dziecko, stary rower, rolki czy sprzęt elektroniczny, który od lat kurzy się w domu. Czekamy także na twórców rękodzieła i przetworów. Zakazany jest natomiast handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol, ostre przedmioty). Bezpieczeństwo przede wszystkim.

– piszą organizatorzy.

fot. Galeria Jurajska

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lutego 2024