Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wspierając kulturę można wesprzeć WOŚP

Facebook Twitter

Lokalny sztab orkiestry zasila poprzez specjalne licytacje również częstochowski projekt Wspieraj Kuturę znany z licznych aktywności w sieci w temacie literatury.

To przedsięwzięcie Roberta Jasiaka, zaangażowanego w promocję dobrej książki ale i organizację wielu imprez:

Staram się przekazywać jakieś małe rzeczy na licytacje. Teraz ze względu na pandemię i sytuację, która obecnie jest w kraju starałem się pomóc i zrobić coś więcej. Udało mi się dostać egzemplarze z autografem, kilka rzeczy wylądowało też z mojej domowej biblioteczki, z mojej domowej kolekcji. Jeśli chodzi o licytacje na WOŚP udało się zrobić 40 licytacji i grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Oprócz unikatowych egzemplarzy książek, można zdobyć unikatowe gadżety. Do wylicytowania są też przedmioty przekazane przez częstochowskich muzyków, literatów i plastyków…

Sam chciałbym wylicytować zestaw, który przekazał Jakub Żulczyk z podpisaną powieścią, ale to jest taki elitarny wyjątkowy boks, który miał ograniczoną ilość sztuk. Jest książka Mariusza Czubaja, są też akcenty częstochowskie, jest rysunek Justyny Warwas, jest plakat Joanny Ambroz, tomik poezji Aleksandra Wiernego, jest też unikatowy winyl zespołu Ampera, winyl Michała Urbaniaka z autografem dla fanów jazzu.

Polecał pomysłodawca licytacji na rzecz WOŚP Robert Jasiak. Szukajcie szczegółów na profilach Wspieraj Kulturę w internecie. Finał orkiestry w tym roku 31 stycznia, w Częstochowie atrakcje odbędą się głównie zdalnie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 marca 2021