Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W Rędzinach zginęła kobieta przejechana przez własny samochód

Facebook Twitter

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają tragedię do której doszło w miniony weekend w Rędzinach. Zaparkowany przed jednym ze sklepów na wstecznym biegu samochód, przejechał pakującą zakupy kobietę.

Oszuści rozpracowani przez częstochowskich policjantów

71-latka zginęła na miejscu – mówi asp. szt. Barbara Poznańska z policji w Częstochowie.

Barbara Poznańska: Do zdarzenia doszło w sobotę około 9:30 na terenie jednego z parkingów samochodowych w Rędzinach przy ulicy Wolności. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71 – letnia kierująca samochodem marki Dacia będąc na zewnątrz pojazdu, prawdopodobnie uruchomiła silnik, nie wsiadając do pojazdu, w którym pozycja zmiany biegów była na wstecznym. Pojazd gwałtownie ruszył do tyłu. Otwarte lew drzwi pojazdu przewróciły kobietę. Następnie pojazd najechał kołem na leżącą. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Jak wyjaśniają mundurowi, 71-letnia kobieta dostała się pod przednie koła, a samochód przejechał jej po klatce piersiowej, powodując śmiertelne obrażenia. Według dotychczasowych ustaleń był to zawiniony przez kierującą błąd w obsłudze samochodu. Wszystkie okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z komisariatu w Kłomnicach.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2023