Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

W piątek koncert charytatywny „Gramy dla Wojtiego”

W najbliższy piątek częstochowscy muzycy zagrają dla Bartka Wojtala. 17 kwietnia jego koledzy z Liceum Norwida organizują koncert charytatywny, który ma pomóc w rehabilitacji młodego siatkarza, który uległ poważnemu wypadkowi.

Szacowany czas czytania: 00:30

Wydarzenie pod szyldem „Gramy dla Wojtiego” odbędzie się w Muzycznej Mecie. Start już o godz 17.00. Jak mówią organizatorzy Malwina Magiera i Bartek Kamiński – najważniejszy jest cel przedsięwzięcia.

dlabartka1504

Na scenie pojawią się częstochowskie składy, zarówno młode jak i zespoły z dłuższym stażem. Ma też być różnorodnie muzycznie by trafić do jak największej grupy osób. Zapowiada się nietuzinkowy koncertowy wieczór.

1dlabartka1504

Więcej przeczytacie na fejsbuku pod szyldem „Gramy dla Wojtiego”. Jednym z patronów koncertu charytatywnego jest częstochowski AZS. Imprezę polecali Malwina Magiera i Bartek Kamiński z którymi rozmawiał Mariusz Osyra.

REKLAMA