Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trzech poszukiwanych zatrzymanych przez dzielnicowego

Facebook Twitter

Trzech poszukiwanych zatrzymanych przez częstochowskiego dzielnicowego. Dwóch z nich trafiło już do zakładu karnego, trzeci stanie przed sądem.

Uderzył kuriera kamieniem w głowę Zabójstwo na placu Orląt Lwowskich Policja w Częstochowie Zabójstwo w Częstochowie

Trzech poszukiwanych zatrzymanych przez dzielnicowego

Dzielnicowy z Komisariatu Policji IV w Częstochowie asp. sztab. Sławomir Zwolski w ciągu kilku dni zatrzymał aż trzech ukrywających się przed organami ścigania mężczyzn. Do pierwszego zatrzymania doszło w połowie lipca. Dzielnicowy ustalił miejsce pobytu i zatrzymał poszukiwanego za posiadanie i handel narkotykami, który za popełnione przestępstwo trafił na 3 lata do więzienia.

Dwa dni później, kiedy tylko mundurowy otrzymał informację o prawdopodobnym miejscu pobytu poszukiwanego listem gończym, postanowił natychmiast to sprawdzić. Pod wskazanym adresem trafił na 45-latka, który zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Częstochowie, miał zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Przedstawiono mu także zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Ostatni z zatrzymanych mężczyzn, poszukiwany był z uwagi na popełnione przestępstwo seksualne. Zgodnie z nakazem został doprowadzony do zakładu karnego, celem odbycia kary 2 lat i 8 miesięcy więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024