Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skorzystaj z darmowych porad radców prawnych i adwokatów. W Częstochowie kontynuowana jest akcja pod hasłem „Napraw sobie życie”

Facebook Twitter

Dziś (27.06) w Częstochowie kolejna odsłona darmowej akcji "Napraw sobie życie" LIVE. Ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie odbędzie się przy ul. Nowowiejskiego 24.

fot. geralt/pixabay.com

„Napraw sobie życie”

Bezpłatny projekt edukacji prawnej „Napraw sobie życie” potrwa do końca roku. Spotkania odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, w siedzibie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Częstochowie przy ul. Nowowiejskiego 24. Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00.

Przypomnijmy, dzięki projektowi wszyscy zainteresowani mieszkańcy Częstochowy mogą spotkać się ze specjalistami prawa rodzinnego (adwokatami, radcami prawnymi), którzy nieodpłatnie odpowiadają na pytania i pomagają poruszać się w skomplikowanej, prawnej materii, m.in. w kwestiach takich jak rozwody, alimenty, władza i piecza rodzicielska, sprawy majątkowe (podział majątku, rozdzielność majątkowa), spadki i darowizny, związki partnerskie (tj. nieuregulowane), związki nieformalne (np. osób LGBTQ+), przemoc w rodzinie czy zobowiązanie do leczenia odwykowego.

Realizatorem programu, który zainicjowała radna Małgorzata Iżyńska, jest Miejska Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta.

Źródło: Biuro Prasowe UM Częstochowy

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2023