Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Skand House – regionalny lider budownictwa skandynawskiego [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Nowoczesne budownictwo to nie tylko estetyka wykonania oraz wdrożenie technologicznych udogodnień. Stawiane współcześnie domy powinny wkomponowywać się w krajobraz, jednocześnie nie zaburzając kruchej naturalnej równowagi.

mat. nadesłany

Wykorzystywane przez Skand House metody oraz surowce pozostają w zgodzie z ideami zrównoważonego ekologicznie rozwoju. Jakie jeszcze są zalety domów Skand House oraz co je wyróżnia?

Firma Skand House funkcjonuje na rynku budownictwa szkieletowego od kilku lat – ten czas wystarczył jednak by zdobyć liczne grono zadowolonych klientów, jak również prestiżowe wyróżnienia. Specjalizujemy się w tworzeniu drewnianych konstrukcji szkieletowych w oparciu o technologię skandynawską, a także z wykorzystaniem modułowej techniki Steico. Każdorazowo projekty realizujemy w etapach, od indywidualnie dopasowanego projektu, przez budowę aż po wykończenie.

Szybko, pewnie, ekologicznie

W ramach jednej z dwóch stosowanych przez Skand House technologii, modułowego systemu Steico dom powstaje na bazie specjalnych segmentów konstrukcyjnych – stropowych oraz izolacyjnych. Nacisk kładziony na szczelność i dopasowanie sprawia, że takie domy są zbliżone do domów pasywnych pod względem standardu energetycznego. Ich idealnym uzupełnieniem mogą być zarówno panele fotowoltaiczne, jak i pompa ciepła czy inne gwarantujące zwiększenie niezależności energetycznej.

W technologii skandynawskiej rozwiązania przyjazne dla środowiska także pozostają kwestią priorytetową. Sama konstrukcja opiera się na drewnie pochodzącym z upraw zrównoważonym, jest doskonale zaizolowana (pod względem cieplnym, jak i akustycznym). Drewno typu KVH oraz C24 wyróżnia wysoka jakość – ściany stworzone na jego bazie gwarantują komfortowe warunki wewnątrz, gdyż spełniają parametry konstrukcji otwartej dyfuzyjnie.

Konstrukcje drewniane szkieletowe wyróżniają się szybkim tempem powstawania zamykającym się w 6 miesiącach. Nie oznacza to jednak, że są nietrwałe, wręcz przeciwnie – mogą być bezawaryjnie użytkowane przez dziesięciolecia.

Zgodne z trendami, ale i ponadczasowe

Firma Skand House z Bielska – Białej popularyzuje idee budownictwa skandynawskiego w regionie, jak i poza jego granicami. Budowane przez nas domy są niezwykle funkcjonalne, a inwestorzy mają możliwość obserwacji realizacji projektów na każdym etapie. Domy szkieletowe drewniane wbrew obiegowym opiniom wcale nie wykorzystują jednego szablonu – nasze projekty są dopasowane zarówno do potrzeb inwestorów, aktualnie panujących trendów, jak i do ponadczasowego poczucia estetyki. Dzięki kompleksowemu charakterowi naszych usług zdobyliśmy w ostatnich latach wyróżnienia, takie jak Profesjonalny Sprzedawca Oferteo 2022 czy Orły Branży Budowlanej 2021 oraz 2022.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024