Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Są pieniądze dla młodych rozpoczynających biznes

Facebook Twitter

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. przypomina, że realizuje projekt pt. „Młodzi na start”, w ramach którego udziela dotacji na założenie działalności gospodarczej.

fot. arr.czestochowa.pl

Projekt jest skierowany do mieszkanek i mieszkańców Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego, w wieku do 30. roku życia, którzy utracili pracę (umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło) w wyniku pandemii COVID-19 (poprzez wypowiedzenie umów przez pracodawcę lub rozwiązanie umów z upływem czasu, na jaki zostały zawarte).

ARR oferuje dotacje w wysokości 23 tys. 50 zł na utworzenie firmy, szkolenie umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej, a także wsparcie pomostowe w wysokości 2,6 tys. zł co miesiąc, przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia firmy.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w projekcie można uzyskać na stronie www.arr.czestochowa.pl lub pod nr tel. 798 154 754.

Nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu odbywa się do wyczerpania miejsc w projekcie. Pozostało jeszcze ok. 20 miejsc.

 

Na podstawie informacji z ARR

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024