Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Referat komunikacji w Urzędzie Miejskim częściowo wznowił obsługę interesantów

Facebook Twitter

Po przerwie spowodowanej koronawirusem z którym zmaga się duża liczba częstochowskich urzędników, znów pracuje Referat Komunikacji. Ponownie otwarto okienka w Wydziale Spraw Obywatelskich do załatwiania praw jazdy czy rejestracji pojazdów.

Będą jednak opóźnienia w obsłudze:

Po okresie tygodniowego zawieszenia bezpośrednich przyjęć interesantów z uwagi na liczne przypadki koronawirusa wrócił od poniedziałku w okrojonym składzie do bezpośredniej obsługi, na razie tych osób, które nie mogły być przyjęte w ubiegłym tygodniu, a były wcześniej zapisane. Inne osoby zgłaszające potrzebę osobistego załatwiania spraw są i będą umawiane na terminy w przyszłym tygodniu.

Nadal są kłopoty by się dodzwonić, bo do pracy wróciła tylko część z osób, informuje rzecznik w Urzędzie Miasta Włodzimierz Tutaj. Od poniedziałku (22.03.) częściowo została przywrócona obsługa interesantów. Lista umówionych wcześniej osób czeka na załatwienie swojej sprawy.

Pracownicy, którzy wrócili do pracy, będą starali się w pierwszej kolejności obsłużyć najpilniejsze sprawy, które wpłynęły w tym czasie do referatu, związane np. z rejestracją nowych pojazdów. W korespondecji z referatem komunikacji możliwe jest oczywiście nadal korzystanie z elektronicznej platformy ePUAP, SEKAP lub z tradycyjnej przesyłki pocztowej. Możliwe jest także zadanie takiego pytania drogą mailową.

Magistrat czeka na możliwość obsługi wszystkich interesantów przy pełnej obsadzie referatu. Nie wiadomo jednak kiedy to się stanie. W tym temacie informował rzecznik w magistracie, Włodzimierz Tutaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj